круглосуточно

Ремонт комп'ютерів Львів. Ремонт ноутбуків на дому Львів


Досить складно знайти людину, яка не користується комп'ютером або ноутбуком. Вони застосовуються як під час роботи, так і під час відпочинку. Напевно багато людей, коли-небудь стикалися з тим, що їхній комп'ютер або ноутбук виходив з ладу. На сьогоднішній день, існує велика кількість найрізноманітніших поломок, як в апаратній, так і в програмній частині комп'ютера. Для їх усунення , слід скористатися послугами професійних комп'ютерників.


Викликати майстра додому: 068-637-49-01Наші послуги вдома:


компьютерная помощь ЛьвовКомпания Remcomp, которая ведет свою деятельность в городе Львове, за все время своего существования, смогла зарекомендовать себя исключительно с положительной стороны. Компьютерная помощь Львов, предлагаемая сотрудниками – это в первую очередь высокое качество выполнения работ, быстрота устранения даже самых сложных поломок и доступная стоимость услуг. Мы можем выполнить как самые простые задачи, связанные с обслуживанием компьютеров, к примеру, чистка от пыли, переустановка Windows или же устранение вредоносных программ, так и произвести ремонт или же замену комплектующих в аппаратной части. Завдяки великому досвіду роботи ремонту в даній сфері, ми маємо можливість усунути навіть найскладніші поломки. В першу чергу це обумовлено професіоналізмом співробітників, які працюють в штаті компанії. Так, ремонт комп'ютерів Львів виконується висококваліфікованими фахівцями , які мають відповідну комп'ютерну освіту . Досить часто , багато людей , при виборі компанії, яка надає комп'ютерну допомогу , стикалися з тим, що ремонт їхнього комп'ютера виконувався звичайним студентом, який може бути і має необхідні теоретичні знання, але не має великого практичного досвіду. В результаті, після декількох місяців , поломка комп'ютера виникала знову . Звернувшись до нас, ви можете не сумніватися в великому досвіді роботи співробітників. Віддавши в ремонт навіть самий старий комп'ютер , йому буде дано життя протягом кількох робочий днів.Відзначимо, що ми виконуємо ремонт ноутбуків Львів як з виїздом додому, так і в офісі. Ми можемо обслуговувати як приватних клієнтів, так і всі комп'ютери, які розташовані в офісі компанії. Завдяки тому, що співробітники працюють 24 години на добу, звернувшись до нас, ви обов'язково зможете вибрати саме те час проведення ремонтних робіт, яке вам потрібно.


 

Наші ціни
Послуги Ціни
Налаштування інтернет від 40 грн.
Встановлення програм від 30 грн.
Видалення вірусів від 50 грн.
Встановлення Windows від 49 грн.
Заміна блоку живлення 70 грн.
Діагностіка Безкоштовно!

5 причин працювати з нами:

Комп'ютерна допомога на дому Львів

У своїй роботі ми використовуємо виключно ліцензійне програмне забезпечення, яке виробляється провідними світовими компаніями. Таким чином, звернувшись до нас з питанням переустановлення операційної системи або ж встановлення антивірусної програми, кожен клієнт отримає дійсно якісний софт, що дозволяє працювати за комп'ютером з максимальною ефективністю. Прагнення працювати на отримання максимального результату, зробило нашу компанію однією з лідируючих в даній області, з усіх тих, які ведуть свою діяльність у Львові. Звернувшись в нашу компанію за комп'ютерною допомогою - ви не пошкодуєте про свій вибір. Ремонт комп'ютерів Львів.

Ми будемо чекати Вашого дзвінка !

16.06.2015 | 17:32

Джерело: Світлана Рябоконь

Обратный звонок

Вызов мастера:

(050) 670 93 92
(093) 959 28 72
(068) 637 49 01

Прием заявок: круглосуточно

Наши филиалы
Вызов мастера:
Главная Бесплатный выезд мастера Львов
UA